MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7358463
nr 735 8463
Fåtöljer
1 par, 30-tal, trä
Kondition: lättare slitage i tyg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:33:44
21/1 13:17:53
23/1 18:31:03